Biz PUNTO ‘yuz.

Deri, kürk hazır giyim ve aksesuar üreticisi olarak 1994 yılında kurulan PUNTO DERİ günümüzde sektörünün lideri konumundadır.

Kuruluşundan bu yana geçen yıllar içerisinde Punto Deri lüks moda sektöründe seçkin bir konuma yükselmiştir. Dünyanın en yeni trendlerini eşsiz koleksiyonlarımıza yansıtmak ve sektörün öncü bölgelerine yaratıcı, yenilikçi ruhumuzla katkıda bulunup yeni trendler yaratmak başlıca hedefimizdir.

Global bir marka olarak, en kaliteli servis için göstermiş olduğumuz koşulsuz dikkat ve lüks ürünlere gösterdiğimiz itina ile müşterilerimizin ilgisini çekmeye çalışıyoruz. Punto Deri olarak ayrıcalıklı ürün kalitesini, (best-in-class) sınıfının en iyisi mağazalarımızda, otantik bir değer ile sunmayı hedefliyoruz. Tüm ürünlerimizin son derece önemli ve değerli gereksinimleri karşıladığından emin olabilirsiniz.

Punto Deri sahip olduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde dünyanın birçok ülkesinde güçlü ve sadık bir müşteri kitlesi oluşturmayı başarmıştır. Biz müşterilerimiz ile gerçek, samimi ve uzun vadeli bir birlikteliğin son derece önemli olduğuna inanıyoruz. Amacımız yaşam için temin etmektir.

Müşterilerimiz markamızın başrol oyuncularıdır. Satış sonrası verdiğimiz her türlü servis, hizmet ve destek ile müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak önceliğimizdir.Müşterilerimizle tanışmamız vitrinlerimizde başlar ve bir ömür boyu devam eder.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak en doğru çözümleri sunmaya çalışıyoruz. Punto Deri ailesinin bir parçası olmanın ayrıcalıklarını ilk elden tecrübe etme olanağı sağlıyoruz. Bu değerli ilişkilerin sürdürülebilmesi amacıyla, bizim için ne kadar kıymetli olduklarını kendilerine hatırlatıyor ve onların güvenlerini kaybetmemek için kendimizi her zaman yeniliyoruz.

Kendi deneyimli tasarımcıları ve Ar-Ge departmanının yetenekli destek ekibi ile Punto Deri sayısız uluslararası markaya ilham kaynağı olmayı başarmıştır. Tasarım ekibimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve tercihlerine odaklı, bitmek tükenmek bilmeyen istek ve gayretleriyle yeni koleksiyonlar oluşturma çabası içerisinde çalışmalarına devam etmektedir.